O nas

Home O nas

Ozon

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, co potwierdzają certyfikaty specjalistyczne naszych pracowników. Każdy z naszych pracowników jest odpowiednio przeszkolony z zakresu wykonywanych obowiązków, jak i z zasad BHP.

W naszym zespole znajduje się inżynier bezpieczeństwa, który dba o bezpieczeństwo wasze i naszych pracowników. Każdy z naszych pracowników jest wyposażony w sprzęt ochronny indywidualnej w skład którego wchodzi: kombinezon ochronny, maska filtrująca powietrze oraz gogle ochronne na oczy.

Nasza firma działa tylko na wyspecjalizowanym sprzęcie, który spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej i posiada wszystkie wymagane certyfikaty. W trosce o wasze bezpieczeństwo i zmaksymalizowane rezultaty ozonowania, do każdego naszego klienta parę dni przed przyjazdem ekipy ozonującej, zostaje wysłany e-mail ze szczegółowymi instrukcjami odnośnie przygotowania pomieszczenia ozonowanego oraz szczegółow opisany spersonalizowany proces ozonowania pod każdego klienta jak i czynności podejmowane po zakończeniu ozonowania.

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy

Profesjonalną obsługę klienta

Najwyższa jakość obsługi klienta potwierdona doświadczeniam. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Wykwalifikowany personel

Wiedza i umiejętności potwierdzone certyfikatem. Przeprowadzamy ozonowanie z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Gwarancja skuteczności

W razie potrzeby powtarzamy ozonowanie kilkukrotnie, aż do usunięcia problemu. Zwłaszcza przy usuwaniu nieprzyjemnego zapachu.

Skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie ofertowe lub zadzwoń- do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

E-mail:

ozonowanieczest@gmail.com

PHONE:

601 878 747 Dawid Caban
504 504 144 Mateusz Jamrozik